SKOLEBÆNK. Bord og bænk, træ.

SKOLEBÆNK. Bord og bænk, træ.
4205831. SKOLEBÆNK. Bord og bænk, træ.

bænk. Længde ca. 115 cm. Bredde ca. 40 cm. Højde ca. 65 cm.
Bord. Længde ca. 70 cm. Bredde ca. 54 cm. Højde ca. 64 cm.

Brugsslitage Malingsspild, ridser, mærker og revner i træ.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 248