BÆNK. Messing.

BÆNK. Messing.
4203458. BÆNK. Messing.

Længde ca. 120 cm.
Bredde ca. 42 cm.
Højde ca. 39 cm.

Brugsslitage, ridser og en vis oxidation.

Få foretaget en gratis vurdering!
4203458. BÆNK. Messing.

Længde ca. 120 cm.
Bredde ca. 42 cm.
Højde ca. 39 cm.

Antal besøg: 291