PER ANSNER. „Spring"“, olie/tempera lærred, signeret.

4203327. PER ANSNER. „Spring"“, olie/tempera lærred, signeret.

A tergo dateret 1994
61x50 cm, uindrammet.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

A tergo dateret 1994
61x50 cm, uindrammet.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 189