TOBAKDANSER og CIGAR SNAPS, 19.-20. århundrede.

420253. TOBAKDANSER og CIGAR SNAPS, 19.-20. århundrede.

Højde 11 - 24 cm. Blandt andet Ystad Tenn.

2 dåser med gravering, buler, ridser.
Cigarrulle med skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 741