GARDEROBE, England, slutningen af det 19. århundrede.

420206. GARDEROBE, England, slutningen af det 19. århundrede.

Længde ca. 155, bredde 54, højde 202 cm.

Slitage, ridser, stødmærker, bagben med skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 957