GARDEROBE, England, første halvdel af det 20. århundrede.

420204. GARDEROBE, England, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde ca. 92, bredde 48, højde 183 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 655