BERTA HANSSON. Skulptur, bronze, barn, signeret. 1900-tallet.

420194. BERTA HANSSON. Skulptur, bronze, barn, signeret. 1900-tallet.

Højde 9,5 cm inklusiv bund. Signeret "BH".

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.417