SLAGBORD, Jämtland, første halvdel af det 19. århundrede.

42015. SLAGBORD, Jämtland, første halvdel af det 19. århundrede.

Delvis original maleri.
Højde 74 cm, Totallængde 164 cm, seng 92 cm.

Slid, senere hængsler, knop mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvis original maleri.

Antal besøg: 1.003