FRITZ LINDSTRÖM. Modelundersøgelse, udført i Paris i 1897.

4200587. FRITZ LINDSTRÖM. Modelundersøgelse, udført i Paris i 1897.

Olie på lærred lagt på panel, signeret.

61 x 38 cm.

Rammemål: 76 x 53 cm.

Mindre overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 x 38 cm.

Rammemål: 76 x 53 cm.

Mindre overfladesnavs.

Antal besøg: 1.000