BURBERRY, håndtaske.

BURBERRY, håndtaske.
4200460. BURBERRY, håndtaske.

I rødlakeret læder, delvist quiltet, nitter og spænder i sort metal, foret i sort ternet tekstil, indvendigt med rum, mærket „Burberry“, mål ca. 30x19x3cm.

Brugsslitage, ridser.

Tema

April Chic Auction

Få foretaget en gratis vurdering!
4200460. BURBERRY, håndtaske.

Brugsslitage, ridser.

Tema

April Chic Auction

Antal besøg: 477