Kommode, anden del af det 20. århundrede.

419914. Kommode, anden del af det 20. århundrede.

Længde 82 cm. Bredde 42 cm. Højde 73 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 553