JOSÉ Mª MASCORT. Kystudsigt.

JOSÉ Mª MASCORT. Kystudsigt.
4198306. JOSÉ Mª MASCORT. Kystudsigt.

Olie på lærred.
Signeret og dateret 1933
32x41 cm.

Ældre lak. Indrammet og malet træ og stuk.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret og dateret 1933
32x41 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 306