ET PALISANDERPINDBAROMETER FRA DET 19. ÅRHUNDREDE.

4197975. ET PALISANDERPINDBAROMETER FRA DET 19. ÅRHUNDREDE.

den forsølvet urskive signeret O' Hadbury Bothers, Sheffield, med elfenbenstemperaturmåler og elfenbenjusteringsknapper, 91 cm høj

Reference til indsendelse af elfenben: LMB58FL9

Tab af elfenbenjustering ved bunden, let slid på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 242