GUCCI, „Jackie“, håndtaske.

GUCCI, „Jackie“, håndtaske.
4197925. GUCCI, „Jackie“, håndtaske.

I sort læder, spænder i oxideret metal, foret i sort tekstil, indvendigt med lynlåslomme, mærket „Gucci made in Italy“, dimensioner ca. 38x26x5cm.

Brugsslitage, ridser, faldet foring i sømmen.

Tema

April Chic Auction

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

April Chic Auction

Antal besøg: 871