EN MAHOGNI KOMMODE MED FIRE SKUFFER.

4197439. EN MAHOGNI KOMMODE MED FIRE SKUFFER.

Med fyrretræssider og afrundede knapper, ingen nøgle. Højde 108cm x Bredde 92cm x Dybde 45cm.

Generelt slid med mærker, ridser og kraftig fading. Skuffer kører problemfrit, se online billeder.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 237