STUE MØBLER, 4 stk, neo-rokoko stil, Alsterbro Möbler AB, 1900-tallet.

419631. STUE MØBLER, 4 stk, neo-rokoko stil, Alsterbro Möbler AB, 1900-tallet.

Sofa, 2 lænestole og ovalt bord. Udskåret dekoration af blomster. Gul polstring. Sofa længde 140 cm, bord længde 100 cm.

Brugsslitage og mindre mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 971