Foldebord, fineret alrot, 19. århundrede.

4195357. Foldebord, fineret alrot, 19. århundrede.

All-rodfineret bordplade, benstativ hårdttræ.
Længde 87, bredde 90, højde 75 cm.

Aldersrelateret slid, finerskader, mærker vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 269