JAKT. SVENSK JAGFUNDS NYE MAGASIN.

419351. JAKT. SVENSK JAGFUNDS NYE MAGASIN.

BIND 1-11, 13-19, 21-28, 30-37, 39 & Tilmeld.
Samson & Wallin, Stockholm 1863-1901.
36 bind. Halv læderrem.
Omkring 130 farve- og tonelitografiske plader, hvoraf nogle efter M. von Wright.

Brugsspor, let slidte kalveskindsremme.

Få foretaget en gratis vurdering!

36 bind. Halv læderrem.

Antal besøg: 1.201