ANDERS PALMÉR. Får, akvarel, signeret Palmér.

419207. ANDERS PALMÉR. Får, akvarel, signeret Palmér.

39x54 cm Uindrammet.

Ujævne kanter Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

39x54 cm Uindrammet.

Ujævne kanter Pletter.

Antal besøg: 2.249