OVE OLSON. „Gros temps“, olie på panel.

4191489. OVE OLSON. „Gros temps“, olie på panel.

Signeret Olson, uklar datering, ca 22x27 cm (26x32).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ove Olson (1903–1975)

Tema

Naval Art and Models

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ove Olson (1903–1975)

Tema

Naval Art and Models

Antal besøg: 309