418995. GOLFKLUBBER, 13 klubber, inklusive Callaway, Nike, Taylormade.
Pro Select Iron 3-8 med grafitskaft.
Nike Iron 4, 5 , 9 , P, stålskaft uniflex.
Driver Cobra S2 10,5gr, skaft Fujikura 65g almindelig.
Driver Callaway X460 10gr, skaft Fujikura 65g fast flex.
Rescue Taylormade Burner 4 21gr, skaft 60g almindelig.
Slitage og ridser forekommer.
Hoveddæksel med skader.