SOFABORD. Glas/krom, Jysk.

SOFABORD. Glas/krom, Jysk.
4189698. SOFABORD. Glas/krom, Jysk.

Sofabord med rullebar midterplade.
Længde ca. 120 cm.
Bredde ca. 70 cm, (ujævne dimensioner).
Højde ca. 50 cm.

Brugsslitage, ridser vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 120 cm.
Højde ca. 50 cm.

Brugsslitage, ridser vises.

Antal besøg: 634