En solid ildslukker, begyndelsen af det 20. århundrede.

4188744. En solid ildslukker, begyndelsen af det 20. århundrede.

Højde 72 cm.

Brugsslitage.
Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Tema

Super collector Per-Johan Weidolf: Part 5

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 72 cm.

Brugsslitage.

Tema

Antal besøg: 204