LINNED KABINET, Rococo stil, spejldør.

4187157. LINNED KABINET, Rococo stil, spejldør.

Højde ca 197 cm
Bredde ca. 74 cm
Dybde ca. 48,5 cm
Spejloverflade ca. 92 cm x ca. 45 cm.

ridser på spejlet, mærker, slid, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 197 cm
Bredde ca. 74 cm
Dybde ca. 48,5 cm

Antal besøg: 383