Klaverlamper, 1 par, messing, jugendstil, 1880'erne.

4186483. Klaverlamper, 1 par, messing, jugendstil, 1880'erne.

To lysestager hver. Openwork indretning.
Længde ca. 24,5 cm. Højde ca. 12,5 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 155