NEIL SIMONE (B.1947). ÅBNINGSAFTENEN.

4185279. NEIL SIMONE (B.1947). ÅBNINGSAFTENEN.

Signeret, også signeret og med titlen verso, olie på plade
Sikt 44,5 x 60cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sikt 44,5 x 60cm.

God stand.

Antal besøg: 174