OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel.

4184119. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel.

Havmotiv, signeret, dateret 76.

20x33 cm,
25x37 cm.

Få foretaget en gratis vurdering!

20x33 cm,
25x37 cm.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 188