KONTRABAS, Otto Rubner, Cello Markneukirchen anno 1963.

4183250. KONTRABAS, Otto Rubner, Cello Markneukirchen anno 1963.

Længde ca 193 cm. Mærket på bagsiden, etiket. Softcase medfølger.

Brugsslitage Ridser og slagmærker, der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 994