LØBEBÅND, Attract HMT-1030.

LØBEBÅND, Attract HMT-1030.
4182529. LØBEBÅND, Attract HMT-1030.

Sammenklappelig. Længde ca 136, bredde 60, højde 138 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 290