GLAS MINIATURER 6 stk.

GLAS MINIATURER 6 stk.
4182102. GLAS MINIATURER 6 stk.

Bertil Vallien, blandt andre.
7 cm og mindre.

Brugsslitage.
Proppen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bertil Vallien, blandt andre.
7 cm og mindre.

Brugsslitage.
Proppen mangler.

Antal besøg: 128