TÆPPE, Hør, signeret GK.

TÆPPE, Hør, signeret GK.
4181705. TÆPPE, Hør, signeret GK.

252x98 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

252x98 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 222