DAME ARMBÅND, Cartier Tank Vermeil.

418011. DAME ARMBÅND, Cartier Tank Vermeil.

Forgyldt sterlingsølv, kvarts, 30,5 x 23 mm Ref 590005, manual medfølger.

Forgyldningsslitage, behov for nyt batteri og en rem beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.316