BORD, med skuffe, almue, 1700-/1800-tallet.

417939. BORD, med skuffe, almue, 1700-/1800-tallet.

Længde 89,5, bredde 58, højde 64 cm.

Aldersslitage, falmning af farve, revner, mærker og pletter. Senere malet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.658