MØBLER, 4 stk., kurbits malet, midten af det 20. århundrede.

417836. MØBLER, 4 stk., kurbits malet, midten af det 20. århundrede.

Hjørneskab, ca. længde 83, bredde 56, højde 186 cm.
Spejl, ca. 92x39. Stol. Klapbord, længde ca. 132, bredde 62, højde 75 cm.

Misfarvning, slitage, revner, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 6.549