BRANDKÅR m.v., samleobjekter, postkort, tryksager, 20. århundrede.

4177942. BRANDKÅR m.v., samleobjekter, postkort, tryksager, 20. århundrede.

En samling af brandhistorie.
Postkort, aviser, skilte, brochurer, miniature ildslukkere, klistermærker osv.

Varieret slitage, ikke fuldt afsluttet.

Få foretaget en gratis vurdering!

En samling af brandhistorie.

Antal besøg: 308