TASTATUR, MS 10, Solton, Ketron lab, 19./2000'erne.

4177861. TASTATUR, MS 10, Solton, Ketron lab, 19./2000'erne.

Med diskettæser, længde 115, bredde 35, højde 12 cm.

Brugsslitage, ridser, en knap forstuvet, ikke funktionstestet, overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 473