MARTIN WICKSTRÖM. „Intet land“.

4176813. MARTIN WICKSTRÖM. „Intet land“.

Olie på lærred, 55 x 110 cm. Uindrammet. Signeret Martin Wickström og dateret 2012. Med dedikation a tergo „Til vennen Rolle fra Martin feb -13".

Sikker overfladesnavs.

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Sikker overfladesnavs.

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 952