Kaffeskeer og gaffel, 14 dele, sølv, Finland 1927.

417626. Kaffeskeer og gaffel, 14 dele, sølv, Finland 1927.

13 kaffeskeer længde 13 cm Gaffellængde 11,5 cm Vægt ca 200 gram.

Signeret Helmi samt slid og Brugsslitage og sort.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 582