STENKUS, 6 stk. Sølv, GAB, 20. århundrede.

417619. STENKUS, 6 stk. Sølv, GAB, 20. århundrede.

Hullekopper med forgyldt inderside Diameter 6,5 cm.

Ridser, upoleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, upoleret.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 4.961