Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gästriklands Auktionskammare
Kunst
Øvrigt
RAGNAR PARCK. Kobberrelief, 2 stk, signeret og dateret 1960.
417525. RAGNAR PARCK. Kobberrelief, 2 stk, signeret og dateret 1960.
49 x 19,5 cm.
Vis hele teksten
Brug/aldersslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
49 x 19,5 cm.
Vis hele teksten
Brug/aldersslitage.
Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg:
10.300