PLADESPILLER, Classic Phono, model nr. TT-18.

4173971. PLADESPILLER, Classic Phono, model nr. TT-18.

Længde ca 36, bredde 19, højde 17 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti. Ledning/transformer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 336