417396. ERIC CHAMBERT. Relief, papir i akrylglas, signeret, nummereret 48-100 og dateret 1969.
Kunstforeningen Fokus. Præmielodtrækning 8/12 1970. Chanbert "Stilhorn" Relief, akrylglaspapir.
32 x 26 cm.
Riv i pap på den nederste del og ikke undersøgt af akrylglas.