JANNE RÄISÄNEN. „Kosky (Snutmolnet)“.

4173929. JANNE RÄISÄNEN. „Kosky (Snutmolnet)“.

Grafit, farveblyant, blæk og olie på lærred, 112 x 44 cm. Signeret Janne Räişanen og dateret 2018 a tergo.

HERKOMST:
Helsinki Moderne.

God kondition.

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Helsinki Moderne.

God kondition.

Antal besøg: 371