HEBREISK BIBEL / HEBREW BIBLE. Wien 1874, 2 eksemplarer.

417384. HEBREISK BIBEL / HEBREW BIBLE. Wien 1874, 2 eksemplarer.

Trykt af Adolf Holzhausen i Wien. 1874 1384 s. Hebraisk tekst. Kapiteloverskrifter på latin. Originalt band. 1 ex komplet læderrem 1 ex brækket original kuglerem.

1 eksemplar med brugsspor, et eksemplar mangler ryg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.075