PETER DAHL. „Bacchus Venus“, fra Fredmans brev, farvelitografi.

4173507. PETER DAHL. „Bacchus Venus“, fra Fredmans brev, farvelitografi.

Signeret, ca. 28x42 cm (38x52).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Models in Art

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Tema

Models in Art

Antal besøg: 496