JORDI CURÓS. Kyllinger.

JORDI CURÓS. Kyllinger.
4172326. JORDI CURÓS. Kyllinger.

Olie på lærred fastgjort til klapbræt
Signeret
40x32 cm.

I god stand. Ramme i forgyldt træ og polstret, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret
40x32 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 294