Kommode, med stenplade, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

417210. Kommode, med stenplade, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

Længde 81, bredde 44, højde 75 cm.

Mindre slitage, mærker og lidt hårdere slid foran. Stenplade med mindre afslag på oversiden i højre kant og bagkant.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.142