BORD/NATGBORD, teaktræ, omkring midten af 1900-tallet.

417172. BORD/NATGBORD, teaktræ, omkring midten af 1900-tallet.

Længde 58 cm, bredde 41 cm, højde 54 cm.

Brugsslitage, mindre mærker i skive. ridser / blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 726