VÆGSKAB OG Kommode, almindelig malet.

417165. VÆGSKAB OG Kommode, almindelig malet.

Skab dateret 1864, brystlængde 90, bredde 48, højde 92 cm, skabslængde 80, bredde 30, højde 89 cm.

Farve slid.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Farve slid.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.288