COCKTAIL SHAKER, glas, Vicke Lindstrand, Orrefors.

417102. COCKTAIL SHAKER, glas, Vicke Lindstrand, Orrefors.

Signeret og mærket. Højde 25 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 1.944